Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

4619. Czytelniczka z Podlasia

Mam 31 lat, dziecko i męża. Chciałabym korespondować z osobami, którym jest ciężko, które są samotne, schorowane - wiek nie ma znaczenia. Posiadam wiedzę pielęgniarską. Może nie pomogę za wiele, ale z chęcią wysłucham. A może wśród nich znajdzie się samotna pani, która nie ma dzieci, mieszka na wsi i czuje się opuszczona, byśmy mogły ofiarować sobie ciepło, serce i życzliwość. Bardzo brak mi ciepła Mamy.

4620. Czytelnik z Wielkopolski

Mam 37 lat, jestem kawalerem. Mieszkam na wsi, niedaleko miasta, w którym pracuję. Moje zainteresowania to ekologia, kuchnia, dobry film, muzyka (w tym klasyczna organowa). Słucham Radia Maryja. Lubię zwiedzać ciekawe świątynie. Chciałbym poznać bratnią duszę, najchętniej z centralnej Polski.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

4621. Czytelniczka z woj. mazowieckiego

Mam 46 lat. Jestem nauczycielką. Nie mam własnej rodziny. Bardzo dokucza mi samotność. Za pośrednictwem „Niedzieli” chciałabym znaleźć przyjaciół, z którymi mogłabym szczerze „porozmawiać” listownie o wszystkim. Lubię ciekawe książki i filmy, lubię słuchać dobrej muzyki. Staram się aktywnie spędzać czas, uwielbiam długie spacery. U ludzi cenię szczerość, uczciwość, poczucie humoru. Jestem osobą wrażliwą, spokojną, prawdomówną, romantyczką.

4622. Eliza z Mazowsza

Mam 65 lat, jestem panną. Lubię czytać książki, czasopisma katolickie, np. „Niedzielę”, oraz pisma przeznaczone dla kobiet. Jestem katoliczką ze średnim wykształceniem. Poszukuję bratniej duszy, czekam na listy, najchętniej z woj. mazowieckiego.

2010-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Pięć telewizji zainteresowanych transmisją debaty Trzaskowski - Nawrocki

2025-04-09 14:43

[ TEMATY ]

debata

debata prezydencka

Adobe Stock

TVP, TVN24, Polsat News, TV Republika i telewizja wPolsce24 chcą transmitować w piątek debatę między prowadzącymi w sondażach kandydatami na prezydenta: Rafałem Trzaskowskim a Karolem Nawrockim.

Debatę, która miałaby się odbyć w najbliższy piątek 11 kwietnia o godz. 20 w Końskich (Świętokrzyskie), zaproponował w środę kandydat KO Rafał Trzaskowski popieranemu przez PiS Karolowi Nawrockiemu.
CZYTAJ DALEJ

Życie Abrahama było początkiem historii zbawienia

2025-03-11 10:49

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

Adobe Stock

Rozważania do Ewangelii J 8, 51-59.

Czwartek, 10 kwietnia. Wielki Post
CZYTAJ DALEJ

Miłość jest wyborem

2025-04-10 12:00

[ TEMATY ]

książka

rozmowa

Material prasowy/archiwum prywatne

Tomasz Sztreker

Tomasz Sztreker

Jak przestać być singlem i zbudować zdrową relację z miłością swego życia mówi Tomasz Sztreker – założyciel inicjatyw, które zrewolucjonizowały podejście do relacji i miłości w Polsce – Chrześcijańscy Single i autor książki „Koniec bycia singlem”.

Ireneusz Korpyś: Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia – przypadkową, nagłą, impulsywną, wręcz szaloną – o której piszą autorzy romansów?
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję