Reklama

Aspekty

Pan widzi serce

„W oczach Boga” – pod takim hasłem w niedzielę 15 marca odbyła się 48. Pielgrzymka Maturzystów Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej na Jasną Górę.

2026-03-17 11:26

Niedziela zielonogórsko-gorzowska 12/2026, str. I

[ TEMATY ]

pielgrzymka maturzystów

Archiwum ks. Pawła Grzesiaka

Maturzyści zawierzyli swoją przyszłość Matce Bożej

Maturzyści zawierzyli swoją przyszłość Matce Bożej

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Hasło nawiązywało do pierwszego czytania z IV Niedzieli Wielkiego Postu o wyborze Dawida na króla. – Ta opowieść jest dziś bardzo aktualna w kontekście poczucia własnej wartości, które u młodych często jest zaniżone. Rozważając postać króla Dawida, chcemy pokazać, że wiele czynników zewnętrznych, które uważamy za ważne w naszym życiu nie mają wpływu na to kogo wybiera Pan Bóg i jakie ma wobec niego plany.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Pełna treść tego i pozostałych artykułów z NIEDZIELI 12/2026 w wersji drukowanej tygodnika lub w e-wydaniu .

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Bp Stułkowski: udaję się na Jasną Górę w imieniu maturzystów

[ TEMATY ]

Jasna Góra

maturzyści

pielgrzymka maturzystów

Episkopat News

Bp Szymon Stułkowski

Bp Szymon Stułkowski

Tegoroczna pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę nie jest możliwa, więc sam udaję się do sanktuarium Matki Bożej, aby modlić się za Was – mówi bp Szymon Stułkowski do tegorocznych absolwentów szkół średnich z archidiecezji poznańskiej.

W mediach społecznościowych umieszczono krótki film, w którym bp Stułkowski zapowiada modlitwę 8 marca w kaplicy Obrazu Jasnogórskiego w intencji maturzystów, podczas Mszy św. o godz. 19.30 i na Apelu o godz. 21.
CZYTAJ DALEJ

Oświadczenie Prezesa Stowarzyszenia Niesienia Pomocy Chorym MISERICORDIA

2026-03-25 15:07

[ TEMATY ]

archidiecezja lubelska

Archidiecezja Lubelska/archidiecezjalubelska.pl

W związku z nierzetelnymi doniesieniami medialnymi dotyczącymi budynku przy ul. Głuskiej 138 w Lublinie przekazuję następujące informacje porządkujące stan faktyczny.

Budynek od ponad 20 lat nie pełni funkcji domu kultury. W momencie przekazania go Stowarzyszeniu „Misericordia” był obiektem niewykorzystywanym, wymagającym generalnego remontu i dostosowania go do obowiązujących standardów. Stowarzyszenie objęło budynek na podstawie umowy zawartej z Gminą Głusk i poniosło koszty jego modernizacji oraz utrzymania, które łącznie w ciągu minionych lat wyniosły około 2,9 mln zł.
CZYTAJ DALEJ

Regulamin konkursu „Graj z Niedzielą”

2026-03-26 07:25

[ TEMATY ]

regulamin

Regulamin konkursu „Graj z Niedzielą”

1. Organizatorem konkursu jest Instytut Niedziela, z siedzibą w Częstochowie przy ul. 3 maja 12, prowadzący portal niedziela.pl (dalej: „Organizator”).
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję