Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

5790. Mariusz z Częstochowy

Jestem katolikiem w średnim wieku, wesołym i prawdomównym domatorem. Lubię przyrodę i zwierzęta, pracę w ogrodzie i jazdę na rowerze. Cenię dobroć, uczciwość, szczerość, opiekuńczość i wzajemne zrozumienie. Pragnę poznać bratnią duszę z Częstochowy lub okolic, bo samemu smutno. Wierzę, że i do mnie uśmiechnie się słoneczko.

5791. Katarzyna

Mam 44 lata, ale duszę dużo młodszą. Mam męża, syna i gromadkę zwierząt. Kocham książki, góry, teatr, dobre kino oraz mnóstwo innych rzeczy. Jestem ciekawa świata i ludzi. Zbieram widokówki. Poszukuję korespondencyjnej przyjaciółki.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

5792. Władek z woj. dolnośląskiego

Jestem wdowcem, praktykującym katolikiem, mam 50 lat. Pragnę poznać osobę na dobre i złe. Jestem „złotą rączką”, cenię ludzi, lubię im pomagać. Kocham zwierzęta, a najbardziej konie. Nie toleruję kłamstwa. Mógłbym zmienić miejsce zamieszkania.

5793. Czytelniczka z Olsztyna

Mam 38 lat, jestem osobą spokojną, cierpliwą i optymistycznie nastawioną do życia, nie zapominam o innych ludziach i wierzę w moc przyjaźni. Jestem matką dwójki dzieci. Może tą drogą poznam ludzi o dobrych sercach, z którymi się zaprzyjaźnię.

5794. Janek

Jestem bezdzietnym wdowcem, mam 66 lat. Chcę korespondować z kimś sympatycznym i religijnym, do 75 lat. Liczy się serce człowieka. Lubię czytać, a także zwiedzać kraj, jestem zmotoryzowany.

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się na własną odpowiedzialność.

2015-05-19 13:51

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Żołnierz uniewinniony za oddanie strzałów na granicy z Białorusią; prokuratura składa apelację

Prokuratura złożyła apelację od wyroku uniewinniającego żołnierza Karola S. od zarzutu przekroczenia uprawnień. Według ustaleń śledczych w marcu 2024 r. oddał on 12 strzałów z broni służbowej przy granicy z Białorusią, gdzie znajdowali się migranci i inni funkcjonariusze. 25-latek nie przyznał się do winy.

Pod koniec maja br. Wojskowy Sąd Garnizonowy w Lublinie uniewinnił Karola S. od zarzutu przekroczenia uprawnień i narażenia osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
CZYTAJ DALEJ

Zaczyn, który rodzi do życia

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

Adobe Stock

Rozważania do Ewangelii Mt 13, 31-35. <- KLIKNIJ

Poniedziałek, 27 lipca. Dzień Powszedni.
CZYTAJ DALEJ

Prokuratura Krajowa potwierdziła wszczęcie śledztwa w sprawie zamachu w Berlinie

2026-07-27 19:22

[ TEMATY ]

Niemcy

zamach

PAP

Prokuratura Krajowa poinformowała w poniedziałek na platformie X o wszczęciu śledztwa w sprawie zamachu terrorystycznego w Berlinie 25 lipca, w którym zginęła Polka. Postępowanie prowadzi Mazowiecki Wydział Zamiejscowy PK.

Podziel się cytatem Wyjaśniła, że postępowanie prowadzone jest w kierunku czynu z art. 118a Kodeksu karnego, który dotyczy m.in. zabójstwa o charakterze terrorystycznym. Czyn ten zagrożony jest karą dożywotniego pozbawienia wolności.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję