Reklama

Muzyczne DarY

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

31.03.2014

1. Elektryczne Gitary – Był NZS – Historia (bz) •

2. Lidia Pospieszalska – Papież Słowiański (bz) •

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

3. KaCeZet i Fundamenty – Fundament (ft. MadMike) (4) ↑

4. Chili My – Jesteś Słowem (6) ↑

5. Marcin Styczeń – Spotkania (3) ↓

6. Hiob – Kochana Polsko (5) ↓

7. Maleo Reggae Rockers – Blask (bz) •

8. Dobre Ludzie – Nowy Rok (9) ↑

9. Marek Jackowski & The Goodboys – Miłość jak sen, życie jak sen (8) ↓

10. Raz. Dwa. Trzy. – Skąd przybywasz (11) ↑

11. Grzegorz Kloc – W tył nie patrzę (10) ↓

12. Paweł Kukiz – Koniec końców – Siła i honor (14) ↑

13. Luxtorpeda – Hymn (12) ↓

14. Monika Kuszyńska – Kiedy jesteś przy mnie (15) ↑

15. Jazgot – Muzyko, siłę daj (N/17) ↑

16. PANdamusic – Jesteś (13) ↓

17. Twoje Niebo – Modlitwa o sens (18) ↑

18. Bęsiu – Nie opuszczaj ich (ft. Nikola) (16) ↓

19. Kanaan – Tato (20) ↑

20. Porozumienie – Informacja życia (19) ↓

2014-04-08 12:46

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Jezus zaprasza nas, abyśmy dobrami tego świata przyciągali ludzi do siebie

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

Pixabay.com

Rozważania do Ewangelii Łk 16, 1-8

Piątek, 7 listopada. Dzień Powszedni.
CZYTAJ DALEJ

Prezydent spełnia obietnicę wyborczą. Jest projekt ustawy o obniżce cen prądu

Prezydent Karol Nawrocki podpisał w piątek projekt ustawy, obniżający ceny energii o 33 proc., który zostanie skierowany do Sejmu. To realizacja jednej z obietnic złożonych przez Nawrockiego w kampanii prezydenckiej.

Podziel się cytatem - powiedział prezydent. Dodał, że obecnie Polska jest „drugim państwem (w Unii Europejskiej - PAP) z największymi cenami energii elektrycznej po Czechach.
CZYTAJ DALEJ

Leon XIV zachęca Polaków, by upominali się o chrześcijańską wizję ludzkiej pracy

2025-11-08 11:06

[ TEMATY ]

Leon XIV

Vatican Media

Do troski o chrześcijańską wizję ludzkiej pracy zachęcił papież Polaków podczas nadzwyczajnej audiencji jubileuszowej. Brali w niej licznie udział uczestnicy Jubileuszu Świata Pracy.

Pozdrawiam serdecznie Polaków. Pielgrzymki świata pracy mają w Polsce długą tradycję. Ich inspiracją było nauczanie św. Jana Pawła II i jego Encyklika Laborem exercens oraz działalność bł. ks. Jerzego Popiełuszki, kapelana „Solidarności”. Powracajcie do tych źródeł, aby z nadzieją stawiać czoła „nowym rzeczom”, upominając się o chrześcijańską wizję ludzkiej pracy. Z serca wam błogosławię!
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję